  • Matrix Stubby Silencer 110MMX30MM
Write Review
Quantity
Current Stock:
408
Our Customers Rate Us
Questions? Call 0208 194 2000
One of our team will be happy to assist you! Lines open Mon to Sat 10am till 5pm
  • Description
  • Video Review
  • Warranty
  • Other Details
  • User Reviews
  • Delivery
Silencer Medium 145MM X 30MM With Snake Design
Silencer from T&D, China. Made from aluminum alloy.
Mounts on standard 14mm thread Fits most airsoft guns.